O nas


Lek. Wet. Patrycja Muzyczak, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, obecnie w trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów.

Pierwsze lata spędziłam na intensywnej pracy w całodobowej klinice oraz schronisku dla bezdomnych zwierząt Psitulmnie w Zabrzu. Moje zainteresowania to bardzo ciekawe, ale też niełatwe dziedziny takie jak kardiologia oraz dermatologia. 

Szkoliłam się w Akademii Dermatologii Weterynaryjnej w Lublinie i specjalistycznych klinikach takich jak Dermawet w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych ESVC.

Stale uczestniczę w kursach specjalizacyjnych, warsztatach oraz sympozjach naukowych prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Zdobyta dotychczas wiedza i doświadczenie pozwalają mi na oferowanie najwyższej jakości usług dla Państwa pupili.

Lek. Wet. Klaudia Sroka, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, wolontariuszka w Tyskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. 

Ma za sobą szereg szkoleń i konferencji internistycznych, endokrynologicznych, a od niedawna również poszerza swoją wiedzę w zakresie kardiologii weterynaryjnej, którą to szczególnie uwielbia i chce jej poświęcić najwięcej uwagi.